.Послуги
.Для вас

.Дозвольте нам додати родзинку до шаблону .Або отримайте повністю індивідуальний сайт

.Теми та додатки

CMS, яка працює для вас... а не навпаки. Зручність для користувача завжди має ключове значення, тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб переконатися, що вам комфортно працювати і, що важливіше, щоб вам було комфортно цим користуватися! Загальновідомо, що своєчасне оновлення контенту, планування публікацій і завантажень мають важливе значення на сучасному ринку – ми просто робимо це легшим для вас.
office-working.webp

.Об'єднання навиків

Швидкість, зручність використання, функціональність та краща продуктивність в Інтернеті означають покращення бізнесу в усіх відношеннях. Один розмір не підходить для всіх… тому кожен проект веб-розробки, який ми беремо, розробляється індивідуально та унікальний – структурований так, щоб задовольнити вас та ваш бізнес. Незалежно від того, чи є у вас існуючий сайт, який вже запущено та працює або вам потрібні налаштування / додаткові функції, або ви хочете створити новий веб-сайт з нуля, у нас є досвід і ноу-хау, щоб задовольнити ваші бажання.

.Ми пропонуємо

.Сайт-візитка

Сайтом-візиткою прийнято називати сайт, який складається з 1–8 (максимум 10) сторінок. На сторінках такого сайту ми розмістимо основну інформацію про вашу компанію, а також докладний опис ваших послуг і, обов'язково, інформацію про зв'язок з вами.
Сайт-візитка найбільш актуальний для малого бізнесу.

.Корпора­тивний сайт

Корпоративні сайти також часто називають «каталогом». За аналогією з буклетом компанії, в якому детально показаний зовнішній вигляд продукції і описані технічні характеристики ми розмістимо цю інформацію на вашому сайті.
Для того, щоб клієнти слідкували за життям вашого бізнесу і були в курсі всіх його подій ми розмістимо стрічку новин. А для легкого зв'язку з вами додамо форму звернень і питань.

.Інтернет-магазин

Це ваша можливість продемонструвати світові свою продукцію та компанію. Сьогодні люди схильні довіряти тому, що вони бачать в Інтернеті, тому ми працюємо разом з вами, щоб створити стабільний і функціонуючий магазин. На сайтах електронної комерції користувачі можуть використовувати різні методи та шляхи, щоб знайти та придбати потрібний товар... і ми співпрацюємо, щоб переконатися, що це відповідає вашому баченню.
Клієнти хочуть, щоб процес покупки був простим. Ми постійно прагнемо до пошуку стратегій, які зменшують час адміністрування, щоб ви могли зосередитися на своїх бізнес-навичках.

.Супровід

Будь-який сайт, незалежно від його типу: сайт-візитка, інформаційний ресурс, інтернет-магазин або будь-який інший, повинен бути цікавим, а люди хотіли б заходити на нього знову і знову. Для всього цього потрібні регулярні оновлення та актуалізація інформації про послуги, товари, новинки тощо.
Крім того, дуже важливо, щоб ваш сайт міг функціонувати чітко і без перебоїв у роботі. Для цього потрібна професійна технічна підтримка.
Веб студія AStra Link пропонує послуги з надання технічної підтримки та виправлення помилок у роботі вашого сайту.

.Якість на першому місці

Іноді ми думаємо, що можемо це зробити самі... і, можливо, ми можемо. Але чому ви повинні відходити від вашого бізнесу і займатися чимось, у чому ви не маєте досвіду. AStra Link прагне допомогти малому та середньому бізнесу отримати більше за свої гроші. Скористайтеся цим максимально і напишіть нам!
group-meeting.webp
.Зв'язок з нами
Будь ласка, заповніть усі поля
Будь ласка, заповніть усі поля
Будь ласка, заповніть усі поля